CZYSZCZENIE, KONSERWACJA I ZABEZPIECZANIE PODŁÓG, POSADZEK I WYKŁADZIN PCV:

 

Zdecydowaną zaletą wykładzin pcv jest możliwość jej regeneracji. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii mechanicznego i chemicznego czyszczenia stosunkowo łatwo można przywrócić jej pierwotny wygląd.

Już samo gruntowne czyszczenie striperem chemicznym z użyciem maszyn jednotarczowych wyposażonych w pad odpowiedniej gradacji eliminuje nawet te uporczywe zabrudzenia które wniknęły głęboko w strukturę wykładziny. 

Po takim dogłębnym wyczyszczeniu wykładzina jest pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń i starych powłok, wosków, past itp.

Jednak aby podłoga z pcv była odpowiednio zabezpieczona na wnikanie brudu oraz aby umożliwić jej łatwe bieżące zmywanie a także podnieść jej walory estetyczne - należy ją po uprzednim wysuszeniu zabezpieczyć ('polakierować") powłokami polimerowymi. Najlepiej jeśli są to powłoki o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie, przeznaczone do podłóg o dużym natężeniu ruchu.

Więcej informacji na ten temat znajduje się w artykułach: czyszczenie i renowacja wykładzin pcv i linoleum oraz czyszczenie posadzek lub pod nr tel. 

Tel. 609 465 702

 

Usługi czyszczenia wykonujemy w następujących rejonach: Gliwice, Wrocław, Opole, Kłodzko, Kraków, Bystrzyca Kłodzka, Nysa, Głuchołazy, Świdnica, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Polanica Zdrój. Niektóre usługi wykonujemy na obszarze całego kraju oraz na terenie Niemiec